Icon Zamknij wybór kraju

Fortra

Ochrona infrastruktury i bezpieczeństwo danych

Materiały

Broszury

Vademecum ochrony danych
Wszystko, co musisz wiedzieć o ochronie danych.
download Pobierz

Więcej materiałów znajduje się bezpośrednio przy produktach.

Fortra jest liderem w dziedzinie oprogramowania do ochrony infrastruktury i bezpieczeństwa danych, dostarczającym organizacjom kompleksowe, zautomatyzowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Pakiety rozwiązań Fortra pomagają stworzyć bardziej bezpieczną i zautomatyzowaną organizację, zapewniając narzędzia i elastyczność niezbędne do utrzymania płynności działania w stale zmieniającym się środowisku zagrożeń, z bezpieczeństwem na czele.

 

TECHNOLOGIA

 

Dzięki Fortrze można zablokować uprawnienia, zabezpieczyć cenne dane i zminimalizować zagrożenia, a wszystko to przy zachowaniu produktywności. Rozwiązania Fortry skupiają się na dwóch kluczowych obszarach, aby usprawnić każdy etap budowania bezpieczeństwa w organizacji.

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych pozwalają zrozumieć wrażliwe dane i zapewnić ich bezpieczeństwo w całym cyklu życia, niezależnie od tego, gdzie się znajdują (w siedzibie firmy lub w chmurze) i w jaki sposób są udostępniane, natomiast rozwiązania w zakresie ochrony infrastruktury umożliwiają identyfikację i priorytetyzację słabych punktów w systemach oraz określenie najlepszego sposobu reagowania na nie.

 

ROZWIĄZANIA

 

Zarządzanie podatnościami to proces ciągły. Poza regularnymi aktualizacjami, w miarę rozwoju organizacji, nowi użytkownicy, aplikacje i inne zmiany mogą tworzyć nowe luki, które mogą być wykorzystywane przez zagrożenia. W związku z częstym odkrywaniem nowych podatności, przestrzeganie poniższych kroków może stanowić różnicę między zachowaniem ochrony a dotknięciem niszczącego naruszenia. Rozwiązania do zarządzania podatnościami pomagają lokalizować, analizować, ustalać priorytety i śledzić słabe punkty zabezpieczeń, aby zmaksymalizować zasoby IT, skutecznie ograniczyć ryzyko i uniknąć kosztownych naruszeń.

Produkty:

Testy bezpieczeństwa aplikacji skanują aplikacje internetowe, sieciowe i produktowe skierowane do klienta pod kątem słabych punktów bezpieczeństwa i pomagają ustalić priorytety działań naprawczych.

Produkty:

Skanowanie i monitorowanie zagrożeń wykrywa błędne konfiguracje zabezpieczeń i aktywne zagrożenia dla punktów końcowych, takie jak złośliwe oprogramowanie, trojany i wirusy, w obrębie sieci, zapewniając ochronę w odpowiednim czasie i szybsze usuwanie skutków.

Produkty:

 

Rozwiązania Offensive Security firmy Fortra wskazują zagrożenia, które stanowią największe niebezpieczeństwo dla infrastruktury. Rozwiązania te działają zarówno niezależnie, jak i w grupie. Usługi mogą być uzupełnione o narzędzia pozwalające zachować stałą widoczność potencjalnych nowych wektorów ataku, a narzędzia mogą być połączone w celu stworzenia wielowarstwowego portfolio, które zwiększa dojrzałość zabezpieczeń i zapewnia pełną ochronę.  Rozwiązania do zarządzania podatnościami służą do identyfikacji, oceny, ustalania priorytetów, śledzenia i raportowania słabości zabezpieczeń, które mogą stanowić zagrożenie dla organizacji.

Produkty:

Zaawansowane testy penetracyjne za pomocą scentralizowanego rozwiązania, które oferuje kierowaną automatyzację, certyfikowane exploity i możliwości testowania wielu sektorów.

Produkty:

Działania Red Team i symulacje przeciwników za pomocą narzędzia do emulacji zagrożeń, które naśladuje taktykę i techniki długoterminowego aktora osadzonego przy użyciu agenta post-eksplozywnego i tajnych kanałów.

Produkty:

Usługi eksperckie z podejściem konsultacyjnym, z ofertami takimi jak testy penetracyjne, Red Teaming, oceny bezpieczeństwa oprogramowania, oceny socjotechniczne, testy bezpieczeństwa fizycznego i szkolenia pracowników.

Produkty:

 

Bezpieczeństwo poczty elektronicznej i przeciwdziałanie phishingowi zabezpiecza pocztę elektroniczną, marki i dane przed wyrafinowanymi atakami phishingowymi, zagrożeniami wewnętrznymi i przypadkową utratą danych przy minimalnych zakłóceniach działalności Rozwiązania Fortry w zakresie bezpieczeństwa poczty elektronicznej i przeciwdziałania phishingowi mogą lepiej chronić każdą firmę. Solidne rozwiązanie do uwierzytelniania i monitorowania DMARC zapobiega phishingowi poprzez automatyzację procesu uwierzytelniania i egzekwowania wiadomości e-mail DMARC w celu ochrony klientów przed cyberatakami. W ten sposób można zachować tożsamość marki i poprawić zaangażowanie cyfrowe, nawet po wdrożeniu.

Produkty:

 • Agari Brand Protection
 • PhishLabs DRP for Domains

Oszustwa typu Business Email Compromise (BEC) oszukują ludzi w przekonaniu, że kontaktują się z zaufanym nadawcą. Właściwe rozwiązanie musi wykrywać i zapobiegać taktykom BEC poprzez uczenie się zachowań nadawcy i odbiorcy w celu identyfikacji podejrzanych wiadomości e-mail poprzez ciągłe skanowanie w poszukiwaniu wskaźników kompromisu.

Produkty:

 • Agari Phishing Defense 
 • Agari Phishing Response 
 • Agari Active Defense 
 • PhishLabs Suspicious Email Analysis 

Secure Email Gateway to rozwiązanie bezpieczeństwa poczty elektronicznej, które monitoruje wiadomości e-mail przychodzące i wychodzące z organizacji, zanim trafią do skrzynki odbiorczej, aby chronić przed złośliwą zawartością, w tym spamem, wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Produkty:

 

Ochrona danych - organizacje polegają na wrażliwych danych, aby służyć swoim klientom, napędzać innowacje i rozwijać się. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo muszą znaleźć i zrozumieć te dane, a następnie chronić je przed utratą lub kradzieżą w obrębie przedsiębiorstwa oraz bezpiecznie udostępniać poza nim. Wiodąca oferta Fortry w zakresie ochrony danych łączy klasyfikację danych z zapobieganiem ich utracie i zarządzaniem prawami cyfrowymi, zapewniając ochronę danych w całym cyklu ich życia. Rozwiązania do klasyfikacji danych Digital Guardian, Titus i Boldon James stosują etykiety wizualne i metadane, aby zapewnić ochronę i kontrolę danych w każdym miejscu. Rozwiązania te, są w pełni elastyczne i dostosowywane do wymagań ochrony danych, od tych sterowanych przez użytkownika, do w pełni zautomatyzowanych.

Produkty:

Platforma ochrony danych Digital Guardian, zasilana przez AWS, działa na tradycyjnych punktach końcowych, w sieci korporacyjnej oraz w aplikacjach chmurowych, ułatwiając dostrzeganie i blokowanie zagrożeń dla wrażliwych informacji.

Produkty:

Vera ułatwia bezpieczne udostępnianie plików osobom trzecim, zapewniając kontrolę nad dostępem do plików i ich ochronę poza organizacją.

Produkty:

 

Cyfrowa ochrona przed ryzykiem - poprzez utworzone Centra Bezpieczeństwa, Fortra zapewnia masę krytyczną technologii i działań ukierunkowanych na zwalczanie zagrożeń. Centra te prowadzą działania mające na celu gromadzenie informacji, które zapewniają lepszą widoczność zagrożeń na wczesnym etapie procesu ataku. Zebrane informacje są analizowane przez specjalistów z wykorzystaniem procesów i kontekstu specyficznego dla danego zagrożenia. Łagodzenie skutków jest usprawniane dzięki procedurom i przepływom pracy zaprojektowanym w celu jak najszybszego i jak najdokładniejszego łagodzenia konkretnych typów zagrożeń. W rezultacie klienci otrzymują niezrównaną skuteczność wykrywania i łagodzenia zagrożeń. Wykrywanie i ograniczanie nadużyć związanych z markami cyfrowymi poprzez ciągłe monitorowanie stron internetowych, mediów społecznościowych, sklepów z aplikacjami mobilnymi i poczty elektronicznej w celu identyfikacji zagrożeń i usuwania szkodliwych treści. Bieżące monitorowanie domen wykrywa ponownie pojawiające się treści, chroniąc przed wszystkimi rodzajami nadużyć związanych z marką.

Produkty:

 • PhishLabs DRP for Domains​
 • PhishLabs DRP for Open Web​
 • PhishLabs DRP for Mobile​
 • PhishLabs DRP for Social Media
 • Agari Brand Protection (Email)

Szybko identyfikuje kampanie phishingowe, zanim doprowadzą do oszustwa polegającego na przejęciu konta. Rozległa sieć relacji zapewnia dostęp do zautomatyzowanych przycisków zabijania i preferowanych integracji eskalacji w celu bezkonkurencyjnego usuwania zagrożeń w skali przedsiębiorstwa.

Produkty:

 • PhishLabs DRP for Domains​
 • PhishLabs DRP for Credential Theft​
 • PhishLabs DRP for Crimeware

Monitoruje najbardziej oblegane na świecie platformy społecznościowe, repozytoria, fora, blogi, itd. Po zidentyfikowaniu zagrożeń, eksperci ds. mediów społecznościowych natychmiast podejmują działania poprzez silne relacje biznesowe i wiedzę proceduralną w celu ograniczenia ryzyka.

Produkty:

 • PhishLabs DRP for Social Media​
 • PhishLabs DRP for Executives

Monitorowanie i wykrywanie wycieków wrażliwych danych poprzez gromadzenie istotnych dla klienta danych za pomocą zautomatyzowanych i eksperckich metod gromadzenia, zapewniając widoczność w otwartej sieci, "dark weebie" i mediach społecznościowych w celu spersonalizowanej ochrony przed wyciekiem danych.

Produkty:

 • PhishLabs DRP for Dark Web​
 • PhishLabs DRP for Source Code

 

Bezpieczny transfer plików - dzięki rozwiązaniom Fortra Managed File Transfer, Secure Email and Collaboration oraz File Transfer Acceleration, transfery danych mogą być bezpiecznie zarządzane od początku do końca, bez względu na to, gdzie dane są przechowywane lub gdzie są wdrażane. Ponadto kompleksowe rozwiązania na poziomie przedsiębiorstwa zapewniają obsługę wielu protokołów przesyłania plików, raportowanie audytowe pomagające spełnić wymogi zgodności oraz funkcje automatyzacji, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i zmniejszyć ryzyko błędu ludzkiego. Upraszcza, zabezpiecza i automatyzuje przesyłanie plików w całym przedsiębiorstwie dzięki scentralizowanemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, który pomaga pracownikom, partnerom i klientom bezpiecznie przenosić dane dowolnego typu lub rozmiaru w prosty sposób i bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności programistycznych.

Produkty:

Poczta elektroniczna i współpraca to sposób na prowadzenie interesów, a organizacje mogą to robić z większą pewnością w skali całego przedsiębiorstwa dzięki bezpiecznym narzędziom do obsługi poczty i współpracy, umożliwiającym synchronizację i udostępnianie plików, oferowanym przez firmę Fortra.

Produkty:

Gdy szybkość przesyłania plików jest równie ważna jak bezpieczeństwo danych w ruchu, rozwiązanie przyspieszające przesyłanie plików bez problemu zaspokaja obie potrzeby.

Produkty:

 • GoFast, powered by FileCatalyst

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Produkty

Boldon James CAD Classifier
CAD Classifier przynosi korzyści związane z klasyfikacją danych w kluczowych dokumentach projektowych w różnych aplikacjach CAD, w tym w AutoCAD i Draftsight, nakładając wizualne i metadane etykiety w celu zabezpieczenia przed niewłaściwym rozpowszechnieniem.
Cobalt Strike
Oprogramowanie emulacyjne do symulacji zagrożeń i operacji Red Team
Core Impact
Oprogramowanie do testów penetracyjnych pozwalające bezpiecznie odkryć i wykorzystać słabości zabezpieczeń
GoAnywhere Gateway
Oprogramowanie Reverse i Forward Proxy. Wdrożenie dodatkowej warstwy cyberbezpieczeństwa przy wymianie plików z partnerami handlowymi.
GoAnywhere MFT
Zabezpiecza i automatyzuje krytyczne transfery plików
beSTORM
BeStorm to rozwiązanie do automatycznego testowania oprogramowania
beSOURCE
Analiza statyczna kodu (SAST) - analiza struktury kodu źródłowego oraz kodu skompilowanego bez jego uruchomienia.
beSECURE
Zautomatyzowany system wykrywania podatności na zagrożenia.
Boldon James SharePoint Classifier
Sklasyfikowanie danych przechowywanych w programie Microsoft SharePoint za pomocą znanego i intuicyjnego interfejsu zapewnianego przez wszystkie komponenty klasyfikacyjne - niezależnie od tego, czy dokumenty są przechowywane na miejscu, czy w usłudze Office 365 Cloud, za pomocą programu SharePoint Online.
Boldon James OWA Classifier
Klasyfikacja wiadomości e-mail w Microsoft Outlook Web App. OWA Classifier wprowadza klasyfikację do aplikacji Microsoft Outlook Web App, zapewniając spójne, intuicyjne działanie użytkownikom bez względu na to, gdzie pracują, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Daje użytkownikom możliwość dostępu do poczty elektronicznej, gdziekolwiek się znajdują, mając pewność, że wszystkie wersje MS Outlook'a są chronione przed przypadkową lub złośliwą utratą danych za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Boldon James Office 365 Classifier
Klasyfikator ma wszechstronny zasięg w pakiecie Microsoft Office i pakiecie Office 365, dzięki czemu użytkownicy mają do niego dostęp, zarówno na miejscu, jak i w chmurze, korzystają z tego samego intuicyjnego, znajomego interfejsu i możliwości klasyfikacji.
Boldon James MAC Classifier
Boldon James Mac Classifier przynosi organizacjom korzystającym z urządzeń Mac korzyści wynikające z klasyfikacji danych zorientowanej na użytkownika, wspierając każdego z nich w prawidłowym klasyfikowaniu dokumentów i wiadomości e-mail w trakcie pracy nad nimi w aplikacjach pakietu Microsoft Office dla Mac.
Boldon James Exchange Classifier
Działając w ramach Microsoft Exchange, Exchange Classifier ulepsza rozwiązania w zakresie klasyfikacji punktów końcowych poprzez zastosowanie zasad do każdej wiadomości wysyłanej i otrzymywanej w ramach organizacji, wewnętrznej lub zewnętrznej, przychodzącej lub wychodzącej - wypełniając luki pozostawione przez rozwiązania tylko graniczne lub wychodzące.
Boldon James Classifier Platform
Platforma Classifier zawiera wszystko, czego potrzebują użytkownicy, aby rozpocząć klasyfikację w standardowych aplikacjach biurowych, zarówno w systemie Windows, jak i MacOS. Platforma Classifier oferuje spójny, intuicyjny interfejs użytkownika, który za pomocą jednego kliknięcia wprowadzi klasyfikację do codziennej rutyny użytkowników.
Vera Encrypter
Vera znajduje się w grupie produktowej Fortra, zajmuję się bezpieczeństwem danych. Umożliwia firmom każdej wielkości zabezpieczać, śledzić i udostępniać wszelkiego rodzaju dane poprzez szyfrowanie, bez względu na to, gdzie są one przechowywane lub zlokalizowane.
Boldon James Box Classifier (Cloud)
Boldon James Box Classifier rozszerza klasyfikację dokumentów na przechowywanie i udostępnianie w chmurze, zapewniając organizacjom każdej wielkości jednolite i bezproblemowe rozwiązanie do ochrony i kontroli danych w oparciu o klasyfikację, niezależnie od ich lokalizacji.
ClearSwift Secure Web Gateway
Rozwiązanie Clearswift Secure Gateway zapewnia krytyczną ochronę informacji dla wrażliwych danych udostępnianych za pośrednictwem sieci z uwzględnieniem narzędzi współpracy online i mediów społecznościowych.
ClearSwift Secure E-Mail Gateway
Działając samodzielnie lub wraz z opartymi na chmurze aplikacjami poczty elektronicznej, takimi jak Office 365 i G Suite, Secure Email Gateway stanowi istotną warstwę zabezpieczeń, która maksymalizuje cyberbezpieczeństwo.
ClearSwift Endpoint DLP
Odnalezienie niebezpiecznych czynników i wykrycie wszystkich zgromadzonych informacji stanowi krytyczny element w zapobieganiu utraty danych. Clearswift Critical Information Protection Agent (CIP Agent)zapewnia ochronę przed utratą danych zarówno w trybie online, jak i offline.
ClearSwift ARgon E-mail Protection
ClearSwift ARgon dla E-mail wykorzystuje standardową technologię SMTP, aby zapewnić kompatybilność z dowolnym rozwiązaniem bramy e-mail, zlokalizowanym w siedzibie firmy lub w chmurze. Obsługuje serwery Exchange, GroupWise, Lotus Notes, SMTP i POP.
Digital Guardian Network Data Loss Prevention
Digital Guardian Network DLP monitoruje i kontroluje komunikację sieciową, aby zapobiec opuszczaniu sieci przez wrażliwe dane i wspierać wysiłki w zakresie zgodności. Digital Guardian kontroluje cały ruch sieciowy, a następnie egzekwuje przestrzeganie zasad w celu zapewnienia ochrony.
Digital Guardian Endpoint Data Loss Prevention
Digital Guardian dla Data Loss Prevention daje wszystko, co jest potrzebne - głęboką widoczność, szczegółowe sterowanie oraz szeroki zasięg ochrony danych - aby zatrzymać poufne dane przed wydostaniem się z organizacji.
Digital Guardian Data Discovery
Digital Guardian dla Data Discovery zapewnia widoczność i kontrolowanie danych potencjalnie niezabezpieczonych. Wykorzystuje szczegółowe zasady kontroli wykrywania, zapewniając wrażliwym treściom wykrywanie tam, gdzie się znajdują.
Titus Outlook Classifier
Titus Outlook Classification to rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania, które zapewnia, że wszystkie wiadomości Microsoft Outlook są klasyfikowane przed ich wysłaniem.
Titus Office Classifier
Titus Classification dla Microsoft Office to rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania, zapewniające klasyfikację wszystkich dokumentów Microsoft Office przed ich zapisaniem, wydrukowaniem lub wysłaniem pocztą elektroniczną.
Titus Illuminate
Titus Intelligent Protection, wykorzystując uczenie maszynowe, chroni poufne informacje, umożliwiając użytkownikom pracę inteligentniejszą, a nie cięższą.
Titus G Suite Classifier
Titus Data Classification dla G Suite to rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa, które pozwala użytkownikom w łatwy i pewny sposób identyfikować, klasyfikować, zabezpieczać i udostępniać wrażliwe informacje w toku pracy.
Titus Desktop Classifier
Pierwszy krok w ochronie wrażliwych plików przed wyciekiem danych
bg

Przetestuj produkt

Chcesz poznać i przetestować nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci, systemów lub monitoringu i zarządzania?

W portfolio Bakotechu znajduje się szereg produktów polskich i zagranicznych producentów, które zapewnią Ci najlepszą ochronę przed wszelkiego typu cyberzagrożeniami.

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb Twojej organizacji.

Kontakt

Bakotech Sp. z o.o.

ul. Drukarska 18/5

30-348 Kraków

Polska

Dane firmy

NIP 6762466740

REGON 122894922

KRS 0000467615

Kontakt

tel. +48 12 340 90 30

kontakt@bakotech.pl

Polityka prywatności

Dołącz do newslettera

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi wiadomościami IT oraz otrzymywać informacje o wydarzeniach takich jak webinaria, szkolenia i konferencje? Zostaw swój e-mail:
Wystąpił błąd. Sprawdź pola formularza i spróbuj ponownie.
Ten adres jest już w naszej bazie.
Subskrypcja została dodana. Dziękujemy!
© Bakotech - 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję