Icon Zamknij wybór kraju

Kaseya

Zarządzanie bezpieczeństwem i IT dla profesjonalistów IT

Kompletna, zintegrowana i ekonomiczna platforma zarządzania bezpieczeństwem IT.

Rozwiązanie, któremu zaufało ponad 500 000 specjalistów IT na całym świecie, którzy zarządzają i zabezpieczają ponad 300 milionów urządzeń.

 

TECHNOLOGIA

 

Kompletna Platforma IT firmy Kaseya stawia czoła wyzwaniom dnia codziennego. Pomaga uniknąć efektu przepracowania naszych techników MSP oraz wspomaga naszą organizację ograniczając koszty. 

Platforma IT Kaseya została stworzona w taki sposób, aby umożliwić bezproblemową pracę, bez konieczności przełączania się pomiędzy poszczególnymi aplikacjami i narzędziami.

 

KOMPLETNOŚĆ I ZORGANIZOWANIE

 


Oferuje możliwość korzystania z rozwiązań do zarządzania IT i bezpieczeństwem z jednego centralnego miejsca. 

Każde z nich to solidna, najlepsza w swojej klasie aplikacja zaprojektowana z myślą o technikach wielofunkcyjnych.

Interfejs został zaprojektowany tak, aby łączyć się z innymi i oszczędzać czas, a każda aplikacja jest zautomatyzowana i usprawniona, aby sprostać wymaganiom zapracowanych specjalistów IT.

 

Unikaj frustracji swoich pracowników i działów IT oraz przemęczenia wynikającego z konieczności posiadania dziesiątek różnych produktów, interfejsów, licencji, umów, rachunków i relacji do zarządzania, 

 

ZINTEGROWANY PRZEPŁYW PRACY

 


Każdy moduł i pakiet jest połączony za pomocą wiodącego w branży integratora, który umożliwia płynną komunikację pomiędzy aplikacjami. Zapewnia trwałe, inteligentne i zaprojektowane w taki sposób integracje aby zaoszczędzić czas na powtarzalnych zadaniach, które pochłaniają zbyt wiele czasu w ciągu dnia.

 

Nie pozwól na obniżenie ogólnej wydajności Twojej organizacji i pracowników.

 Zintegrowane narzędzia Kaseya pozwolą zdalnie dostać się do systemu, załatać go, wykonać kopię zapasową oraz zabezpieczyć.

 

INTELIGENCJA

 

 

IT Complete w oparciu o sztuczną inteligencję pozwala osiągnąć więcej i zmaksymalizować wykorzystanie funkcji.  Sprawdza, w jaki sposób można lepiej wykorzystać rozwiązania Kaseya. Rozwiązanie pozwala wskazać możliwości Twoich zasobów, zapewniając jednocześnie, że masz całkowitą kontrolę nam nimi.


Zapomnij o marnowaniu potencjału Twojego oprogramowania, wykorzystując pełne jogo możliwości. Przestań marnować pieniądze na zakup nowych narzędzi, których nie potrzebujesz. 

 

ODPOWIEDNIA CENA

 

 

Produkty Kaseya, wyceniane są w sposób konkurencyjny do innych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystko po to by umożliwić pojedynczym technikom MSP oraz małym zespołom IT korzystanie z kompleksowego zaplecza bez konieczności posiadania ogromnych budżetów.

Pozwól sobie, w ostatecznym rozrachunku zarobić więcej za mniej!

 

ROZWIĄZANIA ENDPOINT MANAGEMENT

 

Kaseya VSA

Zarządzaj dowolnymi punktami końcowymi dzięki unikatowemu oprogramowaniu RMM.
Zabezpiecz, monitoruj i zarządzaj swoimi danymi na dużą skalę.

Zautomatyzuj codzienne działania i usprawnij pracę każdego administratora.

 

Datto RMM
Kontroluj dowolne urządzenie korzystając z bezpiecznej platformy RMM opartej na chmurze.

Obniż koszty i popraw wydajność swojej sieci. Monitoruj i zarządzaj zdalnie dowolnymi urządzeniami wielu klientów z jednego miejsca za pomocą Datto RMM. Zarządzaj instalacją oprogramowania i wdrażaniem najnowszych aktualizacji, uruchamianiem komponentów i skryptów w tle, a w razie konieczności zestaw połączenie przez pulpit zdalny.

 

ROZWIĄZANIA BACKUP

 

Datto BCDR

Zagwarantuj swojej firmie bezpieczeństwo danych i błyskawiczne ich odzyskania niezależnie od zdarzenia,

Bądź bezpieczny dzięki kopiom tworzonym co kilka minut i nieustannemu skanowaniu danych pod kątem zagrożeń ransomware.

Zapewnij ciągłość działania firmy i odzyskanie danych w razie awarii.

 

SaaS Protection

Czuj się bezpiecznie dzięki niezawodnemu backupowi Microsoft 365 i Google Workspace, który wykonuje automatyczną kopię zapasową danych ze wszystkich aplikacji wchodzących ich skład (Onedrive, SharePoint, Exchange i Teams dla Microsoft i analogicznie dla Google).

W prosty sposób chroń krytyczne dane przed przypadkowym lub celowym usunięciem z chmury. W razie konieczności przywracaj utracone plików z zachowaniem struktury folderów oraz eksportuj dane między kontami.

 

ROZWIĄZANIA SECURITY

 

VulScan
Odkrywaj, ustalaj priorytety i zarządzaj wewnętrznymi i zewnętrznymi lukami w zabezpieczeniach. Wzmocnij zarządzane sieci i chroń je przed ewoluującymi zagrożeniami dzięki skanowaniu luk w zabezpieczeniach VulScan.

 

Dark Web Id

Weryfikuj czy dane uwierzytelniające użytkowników Twojej firmy znajdują się w dark web za pomocą narzędzi do monitorowania dark webu i powiadamiania o naruszeniach.

Dark Web ID zapewnia najwyższy poziom ochrony dzięki całodobowemu monitorowaniu poświadczeń biznesowych i osobistych, w tym domen, adresów IP i adresów e-mail.

 

RocketCyber

Zwalczaj zagrożenie ataków cybernetycznych nie dając się cyberprzestępcom, którzy nieustannie pokazują, że wczorajsze zabezpieczenia nie mogą się równać z dzisiejszymi taktykami i technikami ataków.

Wykorzystaj możliwości RocketCyber, aby skutecznie walczyć z rosnącą ilością cyberataków. Nie pozwól by Twoja firma stała się kolejną ofiarą cyberprzestępczości.

 

Graphus AI

Prosta, potężna i zautomatyzowana ochrona przed Phishingiem i Spamem.
Chroń swoją organizację przed złośliwymi i niechcianymi wiadomościami e-mail dzięki potędze sztucznej inteligencji. Pozbądź się wiadomości od nadawców podszywających się pod Twoje zaufane kontakty!

 

Cyber Hawk

Popraw zarządzanie bezpieczeństwem dzięki wykrywaniu zmian o wysokiej wartości.

Dodaj istotną warstwę do bezpieczeństwa IT i zarządzania ryzykiem dzięki funkcjom wykrywania krytycznych zmian w strukturze IT i alertom.

Chroń się przed ponad 70% współczesnych incydentów cyberbezpieczeństwa, którym nie mogła zapobiec żadna zapora sieciowa. 

 

ROZWIĄZANIA OPERACYJNE

 

IT Glue

Znajdź, śledź i wiedz wszystko dzięki niezawodniej, przejrzystej i spójnej platformie do zarządzania dokumentacją.

 

Datto Autotask PSA

Zyskaj całościowy wgląd w działalność biznesową Twojej firmy. Skoncentruj swoje operacje biznesowe i podejmuj decyzje w oparciu o rzetelne dane. PSA to wysoka jakość usług, produktywność i rentowność. Datto Autotask to nie tylko PSA ale i również system Zarządzania Relacji z Klientami (CRM).

 

KASEYA BMS

Wyprzedź konkurencję i zmodernizuj swój biznes MSP dzięki PSA nowej generacji.

Pomnóż efektywność automatyzując procesy rozliczeń i eliminując całkowicie błędy ludzkie w rozliczeniach.

Rozwiązuj zgłoszenia z prędkością światła oraz zapewnij dokładne i terminowe faktury za każdym razem, dzięki nowoczesnej i intuicyjnej platformie do prowadzenia działalności.

 

KASEYA VOREX

Pozwól sobie na łatwe i wydajne tworzenie, zarządzanie oraz rozwiązywanie wszystkich zgłoszeń serwisowych i ticketów IT.

Poświęcaj mniej czasu na śledzenie zgłoszeń dzięki kompletnemu rozwiązaniu do obsługi zgłoszeń IT.

Efektywnie prognozuj i zarządzaj projektami IT otrzymując raporty o ich stanie w czasie rzeczywistym.
Podejmuj właściwe decyzje biznesowe z szybkością i łatwością!

 

TRAVERSE by KASEYA

Monitoruj lokalnie, w chmurze i hybrydowo - wszystko z platformy zorientowanej na działanie.

Radź sobie nawet z najbardziej złożonymi sieciami i centrami danych, monitorując ich wydajność. 

 

 

DLACZEGO KASEYA?

  • Sprawdzone rozwiązania i mnogość integracji
  • Bezpieczna i stale rozwijana infrastruktura
  • Wygodny model biznesowy - brak kosztów sprzętu i utrzymania infrastruktury
  • Wielokrotnie nagradzane wsparcie techniczne

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Produkty

Datto Remote Monitoring and Management (Datto RMM)
Datto RMM jest chmurową platformą do zdalnego monitorowania i zarządzania endpointami wielu klientów z jednego miejsca. Oszczędzaj czas automatyzując działania i zapewniaj bezpieczeństwo swoim klientom.
Datto Autotask Professional Services Automation
Datto Autotask PSA umożliwia centralizację operacji biznesowych i podejmowanie decyzji na podstawie danych w celu poprawy jakości usług, produktywności i rentowności.
Datto SIRIS
Od serwerów po maszyny wirtualne, Datto SIRIS jest bezpiecznym rozwiązaniem all-in-one do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.
Datto SaaS Protection
Ochrona Microsoft 365 i Google Workspace. Zabezpiecza przed trwałą utratą danych i jednym kliknięciem przywraca dane po atakach ransomware lub błędach użytkownika.
VSA
Oprogramowanie RMM do zarządzania dowolnym urządzeniem i dowolnym punktem końcowym, Definicja "punktu końcowego" uległa zmianie. Przedstawiamy pierwszy i jedyny Unified RMM. Automatyzuj, zabezpieczaj, monitoruj i zarządzaj swoim światem...
VulScan - RapidFire Tools
Odkrywaj, ustalaj priorytety i zarządzaj wewnętrznymi i zewnętrznymi lukami w zabezpieczeniach. Wzmocnij zarządzane sieci i chroń je przed ewoluującymi zagrożeniami dzięki skanowaniu luk w zabezpieczeniach VulScan.
DarkWeb ID - ID Agent
WIODĄCY PROGRAM DO MONITOROWANIA DARK WEB
Managed SOC Platform - RocketCyber
RocketCyber Managed SOC (centrum operacji bezpieczeństwa) to zarządzana usługa wykrywania i reagowania, która wykorzystuje platformę monitorowania zagrożeń RocketCyber do wykrywania złośliwej i podejrzanej aktywności w trzech krytycznych wektorach ataku: Punkt końcowy | Sieć | Chmura.
bg

Przetestuj produkt

Chcesz poznać i przetestować nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci, systemów lub monitoringu i zarządzania?

W portfolio Bakotechu znajduje się szereg produktów polskich i zagranicznych producentów, które zapewnią Ci najlepszą ochronę przed wszelkiego typu cyberzagrożeniami.

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb Twojej organizacji.

Kontakt

Bakotech Sp. z o.o.

ul. Drukarska 18/5

30-348 Kraków

Polska

Dane firmy

NIP 6762466740

REGON 122894922

KRS 0000467615

Kontakt

tel. +48 12 340 90 30

kontakt@bakotech.pl

Polityka prywatności

Dołącz do newslettera

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi wiadomościami IT oraz otrzymywać informacje o wydarzeniach takich jak webinaria, szkolenia i konferencje? Zostaw swój e-mail:
Wystąpił błąd. Sprawdź pola formularza i spróbuj ponownie.
Ten adres jest już w naszej bazie.
Subskrypcja została dodana. Dziękujemy!
© Bakotech - 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję